Tapkite WEB programuotoju per 3 mėnesius

400 valandų kursų, 10% teorijos, 90% praktikos,
5 technologijos ir itin darbo rinkoje paklausi profesija

Darbas

Programuotojo darbas

WEB programuotojas kuria interneto puslapius. Jis sukuria interneto puslapio funkcijas, kurių pageidauja klientas. WEB programuotojas paprastai naudoja Javascript, PHP ir MySQL programavimo kalbas.

Programuotojas ar interneto puslapių kūrėjas?

Pats terminas interneto puslapių kūrėjas („Webmaster”) informacinių technologijų srityje itin išpopuliarėjo 2000-aisiais ir buvo plačiai visų naudojamas.

Programuotojas ar HTML programuotojas?

HTML programuotojas HTML ir CSS kalbomis perteikia grafikos dizainerių pateikiamus modelius. HTML programuotojas arba WEB dizaineris sukuria puslapio išsidėstymą įtraukdamas grafinius elementus: tekstus, garsus, vaizdus, užtikrina interneto puslapio kokybę, atsižvelgdamas į prieinamumo, SEO optimizavimo ir ergonomikos reikalavimus.

Įmonė ar laisvai samdomas darbas?

Programuotojai gali dirbti tiek įmonėje, tiek savarankiškai.

Programuotojų ateitis ir perspektyvos

Programavime naudojamos technologijos vis tobulėja, šiam darbui būtinas nuolatinis mokymasis, domėjimasis naujovėmis, HTML, CSS, Javascript, MySQL, PHP išmanymas. Tai sudaro gebėjimų, būtinų programuotojui, norinčiam dirbti WordPress ar Full Stack programuotoju, pagrindą.

Po 3W Academy programavimo kursų jūs galėsite imtis programuotojo darbo ir rinktis sau patinkantį darbo pobūdį. Kursai apima šiuos mokymus:

  • Programavimas
  • Interneto puslapio administravimas
  • HTML programavimas
  • PHP, MySQL programavimas
  • Full Stack programavimas
  • WordPress programavimas
  • WEB dizainas

Susitikite su Mokytojais

Susitikimai organizuojami kiekvieną savaitę.

Aplankykite mūsų mokyklą, susitikite su komanda ir susipažinkite su web programavimo kursų programa ir programuotojo darbu iš arčiau.

Registruokis susitikimui